מהו עיסוי מפנק

עיסוי מפנק הוא סוג של עיסוי מרגיע שמרגיש שהוא צריך להיות פרס לאחר יום מספק במשרד, בספא או באירוע בקייטרינג.

עיסוי מפנק הוא שפשוף גוף שנועד להרגיע, להרגיע ולהצעיר את הנמען. ישנם שני סוגים מוכרים בדרך כלל של עיסויים מפנקים: עיסוי ארומתרפי ועיסוי ארבע ידיים.

בעוד שרוב האנשים עשויים לחשוב שעיסוי רגיל יספיק לצרכי הרפיה שלהם, יש גם דבר כזה עיסוי מפנק או “רוחני”.

בכל פעם שתרצו לפנק את עצמכם ולהרגיש רמה של רגיעה שאינכם יכולים להשיג בחיי היום-יום, יש שני דברים שתוכלו לעשות: לפנק את עצמכם בבית או להתפנק כדי לקבל עיסוי גוף מפואר.

עיסוי גוף שונה מעיסוי רקמות עמוק רגיל בכך שהוא מתמקד במיוחד בשיקום האיזון ומקדם רגיעה עם משיכות ונקודות לחץ שוודיות.

טיפול רוטן יטפל בבעיות בכל הגוף ויתמקד באזורי מתח ספציפיים כשהם מתעוררים, כגון הברכיים והרקות.

עיסוי מפנק הוא עיסוי המתמקד ברווחה, לא בריפוי הגוף. זה כולל לעתים קרובות נשימה מרגיעה בעוד המעסה או המעסה מבצעים עיסויים מסורתיים כולל אך לא רק תאילנדי, שוודי ואקופרסורה.

למילה “פינוק” יש אולי גוון רומנטי, אבל כשזה מגיע לעבודות גוף אנשים לא צריכים להרגיש בושה בתרגול נינוח של טיפול עצמי מול החברים והמשפחה שלהם. זוהי צורה של חמלה עצמית שיש לה גם יתרונות ברורים לבריאות הנפש. https://nataliejacksonx.com/blogs/blogmosali1985.php

אחרי שתתנסו בעיסוי מפנק תרגישו שמחים יותר ופחות לחוצים מה שהולך יד ביד עם סביבת עבודה פרודוקטיבית!

עיסוי מפנק הוא שירות נוסף המוצעים על ידי רשתות ספא מסוימות אשר מבוקש מאוד לטיפול במצבים רפואיים מסוימים או פשוט להתחדשות.

ביקור בעיסוי מפנק כולל את התגמולים של תוספת רגיעה וטיפוח שנמצאים רק בראש ובראשונה במלון יוקרתי.

עיסוי מפנק הוא הפזרנות שמגיעה לכל אחד על בריאותו, בריאותו וריפויו. זה הרבה יותר משימוש בשמן עיסוי, סלעים חמים וכמה נרות ריחניים. עיסוי יוקרתי כולל את כל שירותי הספא, כולם מכוונים לטיפול המרגש שלנו.